S4 Mining ile madencilik karlı mı? 11.01.2018

Tüm cihazları ve gereken sistemleri toplu satın alıyoruz. Daha hızlı ve daha planlı olarak sistemleri aktif hale getiriyoruz ve test ederek geliştiriyoruz.

Tek bir otomasyonda tüm sistemi yönetiyoruz. Bu yüzden Hızlıyız ve Güveniliriz.

İşinin uzmanı bir ekip tarafından yönetiliyoruz, bu yazıyı yazarken 5 Megavolt enerji kapasiteli bir sistem yönettiğimizi hatırlatmak istiyoriz. 2018 Ocak Ayı itibari ile Türkiye içerisindeki en büyük 3-4 Datacenter şirketinden daha fazla enerji kullanıyoruz.

Madencilik sistemlerimizi 7/24 izliyor ve kontrol altında tutuyoruz. Oluşabilecek arızalara anında müdahale ederek çözüyoruz.

Tüm bu önemli noktalardan sonra birazda işletme detaylarını incelemek istiyoruz.

S4 Mining ile Bitcoin Madenciliği Karlı mı?

Bu noktada size Bitcoin için 13.5 TH kapasite üzerinden örnek vereceğiz. 13.5 THs Bitcoin için kullanılan en popüler cihazın maksimum kapasitesidir. Bu değerler ile örnek verip size alternati karşılaştırmayı da sunacağız. Bugün 01.Ocak.2018 anlık değerler şu şekildedir.

sample1
Bu şartlarda 13.5 THs kapasiteli bir HashPower ile aşağıdaki değerleri göreceksiniz.
sample2

Sistem için 1. Gün 5805 USD ödersiniz. Zorluk değeri ve Bitcoin fiyatı sabit kalırsa, günde 0.00172 BTC üretir. Kabaca 23.3 USD. İşletme ücreti yani enerji ücreti 4.72 USD dir. Günde net 0.00145 BTC veya 18.78 USD

Bu hesapla ayda 570 USD NET getirisi olacaktır. Sistem 3 yıl çalışacaktır. Kabaca 20.500 USD kazanç elde etmiş olacaksınız.

Eğer Bitcoinleri satmaz ve biriktirirseniz daha yüksek bir değerden satarsanız örnek olarak 20.000 USD gibi geçen ayki yüksek değerlerine çıkması durumunda aylık 770-800 USD fiyatlara ulaşacaktır.

Dijital Para Madenciliğinde Kurallar:

  • Madencilik bir PASİF GELİR kaynağıdır. Bu işi düzenli olarak madencilik geliri alıp biriktirmeye dönük düşünürseniz kazanç elde edersiniz.
  • Sistemi en hızlı şekilde açmanız gerekiyor.
  • Dijital Paraları hemen satabilirsiniz fakat bir miktar biriktirip daha yüksek fiyattan satmanız karlılığınızı arttıracaktır.
  • Örnek olarak 3 ay önce Ethereum madenciliği satın alan bir müşterimiz her gün üretimleri satarsa günde 15-45 USD arası kazanç elde edebiliyordu. Fakat satmayıp bitiktiren ve Ethereum fiyatı 3 katına çıktığında satan bir kullanıcı 3 ay içerisinde tüm yatırımını geri kazanmış olacaktır. Bu konuya dikkat etmekte fayda vardır.
kar s4mining

KATEGORİLER